slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Informacje o inwestycji

Apartamenty Szaserów

 

Lokalizacja ul. SZASERÓW 27/29/31.

LOKALE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA (BUDYNKI ODDANE DO UŻYTKOWANIA)

Mieszkania własnościowe wraz z współwłasnością gruntu.

NISKIE OPŁATY, czynsz w granicach 6 PLN/m2

Urokliwe apartamenty położone w otulinie lasku Olszynka Grochowska, wokół tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki dla rowerów. W pobliżu park im. płk. Jana Szypowskiego, pływalnia, szkoła muzyczna, szkoła podstawowa, przedszkole, Wojskowy Instytut Medyczny (szpital przy ul. Szaserów). Lokalizacja inwestycji spełnia oczekiwania osób, które marzą o zamieszkaniu w sąsiedztwie zieleni i ciszy, a jednocześnie chcących mieć szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Apartamenty Szaserów dają mieszkańcom komfort życia w miejscu, z którego wszędzie jest blisko: liczne obiekty handlowe i usługowe King Cross Praga, CH Promenada, kina, restauracje – wszystko to znajduje się w najbliższym otoczeniu. Dojazd do Centrum ok. 15 min.

Apartamenty Szaserów oferują 24 kameralne, wysokie 270 cm lokale o powierzchni od 34 m2 do ponad 150 m2.

Co zyskujesz, czyli przewaga nad konkurencją:

Niską i kameralną zabudowę apartamentów tworzą trzykondygnacyjne budynki, cichobieżne windy firmy OTIS z wnętrzem ze stali nierdzewnej łączą ze sobą wszystkie kondygnacje wraz z podziemnym garażem. Ekologiczne materiały wykończeniowe – szkło, gres, kamień podkreślają prestiż osiedla. Duże okna i balkony firmy VEKA w kolorze drewna naturalnego, komfortowe rozkłady wnętrz, wysoki standard wykończenia części wspólnych w harmonii z otoczeniem zieleni.

Przyjazny wygląd budynków i odpowiednio zaplanowana infrastruktura wewnętrzna, tworzą rodzinny nastrój. Funkcjonalna, ustawna, dobrze doświetlona przestrzeń, przestronna łazienka, sprawiają, że nawet najmniejsze z oferowanych studiów w pełni zasługują na miano luksusowych apartamentów.

Wysoka jakość wykończenia – tynki i gładzie gipsowe malowane dwukrotnie, grzejniki panelowe PURMO z głowicą termostatyczną DANFOSS, kompletna instalacja elektryczna, instalacja TV, Internet, telefon, domofon, drzwi wejściowe antywłamaniowe w klasie 4c (zniżka przy ubezpieczeniu), zamontowane wszystkie liczniki.

W odróżnieniu od wielu projektów masowych w tym osiedlu skupiliśmy naszą uwagę na detalach. Czerpiąc z wieloletniej praktyki w branży, staraliśmy się wykorzystać zdobyte doświadczenie i uczynić inwestycję ”Apartamenty Szaserów” komfortowym i wymarzonym miejscem dla przyszłych mieszkańców.

Komunikacja miejska w pobliżu inwestycji:

-autobusy linii: 188, 125, 142, 143, 145, 173, 183, 245, 315, 521, 702, 704, 720, 722, 730, Z42

-tramwaje linii: 3, 9, 24.

Szczegóły dostępne w biurze sprzedaży tel. 607 203 353       mail: info@interdeck.pl